Zmiany skórne i wynik testu IgG

Nie dawno zrobilam Test IgG4 i okazalo sie ze nie moge sporzywac prokutkow ( Orkis, Owies, Zyto i Przenice) Na moich nogach sa krosty a od paru dni moje rece sa bardzo suche i robia sie takie suche platy. Prosze o pomoc !

Renata GrzechociĹska

Witam.
Bez oceny zmian trudno doradzić sposób postępowania, proszę udać się do dermatologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.
Pozdrawiam