Zmiany w brodawce sutkowej

Witam serdecznie! Mam wielka prośbę! Proszę udzielić mi odpowiedzi na moje pytanie! Jestem kobietą i mam 27 lat. Mam dwoje wspaniałych dzieciaków i bardzo się martwię, ponieważ w górnej części brodawki prawej piersi odkryłam, że od pewnego czasu zmienił się jej kolor. Jest ciemniejszy, wielkości małego paznokcia. Są momenty, że bardzo swędzi. Kiedy patrzę na to z boku, to mam wrażenie, że dane miejsce jest wklęsłe i błyszczące. Czy to może być coś poważnego?

Witam serdecznie!

Trudno coś powiedzieć na temat zmiany nie widząc jej, dlatego zachęcam gorąco do wizyty u lekarza - najlepiej swojego ginekologa, który zbada Panią i w razie konieczności zaleci badania dodatkowe. Swędząca zmiana na brodawce może mieć tło infekcyjne (np. grzybicze).

Pozdrawiam serdecznie