Zmiany w brodawce sutkowej

Witam serdecznie! Mam wielka prośbę! Proszę udzielić mi odpowiedzi na moje pytanie! Jestem kobietą i mam 27 lat. Mam dwoje wspaniałych dzieciaków i bardzo się martwię, ponieważ w górnej części brodawki prawej piersi odkryłam, że od pewnego czasu zmienił się jej kolor. Jest ciemniejszy, wielkości małego paznokcia. Są momenty, że bardzo swędzi. Kiedy patrzę na to z boku, to mam wrażenie, że dane miejsce jest wklęsłe i błyszczące. Czy to może być coś poważnego?

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu

Jak prawidłowo dbać o swoją skórę?

O swoją skórę należy dbać niezależnie od wieku. Pielęgnacja nie musi być kosztowna czy pracochłonna. Najważniejsza jest systematyczność. Obejrzyj film i dowiedz się, jak prawidłowo dbać o skórę.

Witam serdecznie!

Trudno coś powiedzieć na temat zmiany nie widząc jej, dlatego zachęcam gorąco do wizyty u lekarza - najlepiej swojego ginekologa, który zbada Panią i w razie konieczności zaleci badania dodatkowe. Swędząca zmiana na brodawce może mieć tło infekcyjne (np. grzybicze).

Pozdrawiam serdecznie

Specjalista chorób wewnętrznych. Autorka wielu publikacji specjalistycznych z zakresu kardiologii, onkologii oraz chorób wewnętrznych.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy