Zmiany zwyrodnieniowe w postaci zaostrzenia krawędzi w wynku MRI

Witam 51 lat wynik MRI Spłycenie lordozy lędźwiowej,cechy sactrum acutum Zmiany zwyrodnieniowe w postaci zaostrzenia krawędzi,zmiany zwyrodnieniowe w małych stawach Cechy dehydratacji krążka m/kęgowego Nierówność płytek granicznych Szerokość kostnych ograniczeń kanału zachowana Na poziomie l5 -S1 wypuklina tylno-pośrodkowa,wielkośc i0.25 cm,szerokość kostnych ograniczeń kanału 1.77 Proszę o opinię Dziękuje

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Przy interpretacji wyników badań istotne są również dane z wywiadu. Konieczna jest wizyta u lekarza ortopedy, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania dokona interpretacji badania MRI i zaproponuje najbardziej właściwe w Pani sytuacji postępowanie lecznicze. Pozdrawiam.