Znaki świadczące o obumarciu płodu w 11 tygodniu ciąży

Jakie objawy moga swiadczyc o obumarciu ciazy w 11 tygodniu ciazy? Za tydzien mam usg genetyczne ale nachodza mnie obawy ze moze cos jest nie tak. Czytalam ze ustanie objawow typowych dla ciazy tez moze o tym swiadczyc.

Lek. Tomasz Budlewski

Ustanie objawów może sugerować utracenie ciąży, ale konieczne jest potwierdzenie u ginekologa.