Żołądek podatny na rozdymanie, perystaltyka zachowana, jeziorko śluzowe obfite śluzowe

Proszę o analizę moich wyników z poradni endoskopowej: Przełyk bez zmian. Wpust na wprost wydolny, linia "Z" nieregularna, uniesiona około 4mm. Żołądek podatny na rozdymanie, perystaltyka zachowana, jeziorko śluzowe obfite śluzowe. W inwersji wpust wydolny, dno i okolica podwpustowa prawidłowe. W antrum śluzówka zaczerwieniona, z nieżytem grudkowym, pobrano wycinki do badania hist-pat. Odźwiernik kształtny drożny . Opuszka i część zaopuszkowa XII-cbez zmian. Dziękuje

Witam
Z analizy opisu badania ma Pan zapalenie śluzówki w części odźwiernikowej.
Proponuję poczekać na ostateczny wynik hist-pat i udać się z nim do gastrologa, który podejmie adekwatne leczenie.

Z poważaniem
dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej