Żółta i kleista wydzielina z piersi a torbiel

Witam, Mam pytanie co może oznaczać wypływająca wydzielina z piersi która jest koloru tak jakby żółty i jest kleista?Urodziłam dziecko i muszę dodać że kiedyś u mnie stwierdzono Torbiele w lewej piersi z której wypływa ta wydzielina jest to pierś gęsto gruczołowa

Lek. Tomasz Budlewski

Objaw ten może wskazywać na hiperprolaktynemię. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa bądź endokrynologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.