Zwolnienie lekarskie od psychiatry

Rozmawiałam i z psychologiem i z prawnikiem,a teraz potrzebuję zaufanego psychiatry,który "poprowadzi mnie dobrą drogą",ale też wystawi mi zwolnienie lekarskie,bo już jestem tak dobita,że nie dam rady dłużej tak...W mojej przychodni zapisy są na lipiec,a ja potrzebuję na teraz,tj.zaraz po świętach,Gdzie się udać?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się do lekarza rodzinnego, który wskaże adresy poradni psychiatrycznych w Pani okolicy. Być może w innych placówkach są mniejsze kolejki.