Zwolnienie z pracy w 26. tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 26tygodniu ciazy. Moja doktor wystawila mi na L4 w sumie na moje zyczenie ze wzgledu na to ze pracuje stojac przy kasie czasem po 12 godzin. Na skierowaniu na usg w rozpoznaniu mam zaznaczone Z35 -Nadzor nad ciaza wysokiego ryzyka. Jednak doktor nie mowila mi zeby cis bylo nie tak. Wiec skad takie rozpoznanie? Niestety zauwazylam to dopiero w domu i nie miala mozliwosci osobiscie Pani doktor zapytac...

Piotr Pilarski

Proszę dopytać się lekarza prowadzącego. Nie jestem w stanie odgadnąć dlaczego ciąża jest zagrożona.

Pozdrawiam.