Czy można wszczepić większą ilość implantów zębowych?

Witam, Czy są jakieś przeciwwskazania do wszczepiania dużej liczby implantów? Tracę pojedyncze zęby i za każdym razem wszczepiam implant. Mam ich już 4 (górne jedynki i trójki). Pozostałe zęby są zdrowe, tak samo dziąsła. Parę dni temu musiałam usunąć górną czwórkę, więc kolejny implant... Będę wdzięczna za szybką odpowiedź. Pozdrawiam/Jolanta
Lek. Tomasz Budlewski

proszę kierować się zaleceniami lekarza stomatologa prowadzącego leczenie.

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.