Co robić z bólem po założeniu implantu?

W lipcu 2023 wszczepiono mi implant zębowy firmy Nobel Biocare. Obyło się to bez żadnych nadzwyczajnych okoliczności bólowych. W listopadzie odbyła się wizyta kontrolna u chirurga zakładającego implant, który założył śrubę gojącą i dał zielone światło na wizytę u protetyka oraz założenie korony. Po założeniu korony pojawił się ból w okolicy implantu oraz sąsiednich zębów utrzymujący się 2 tygodnie. Na ponownej wizycie protetyk zdjął koronę i wysłał do poprawki, założył ponownie śrubę gojącą, zapewnił, że ból powinien się uspokoić. Tydzień po wizycie nie bolą mnie już zęby sąsiednie ale ból w okolicy implantu nie zniknął. Jestem umówiony na kolejną wizytę w styczniu jednak chciałbym się dowiedzieć jakie mogą być przyczyny takiego stanu rzeczy? Czy fakt, że moja siostra wygłupiając się kiedyś przyłożyła mi magnes do szczęki mógł mieć jakieś znaczenie?
MĘŻCZYZNA, 32 LAT 4 miesiące temu

Trzeba dokładnie ocenić w gabinecie i wykonać tomografię komputerową aby ocenić czy przy implancie jest wszystko prawidłowo. Magnes na pewno nie miał znaczenia.