Astma i duszności u 3-latka

witam mam 3 letniego synka jak miał 5 mies zachorowal na zap oskrzeli później po roku znow i później już coraz czesniej az stwierdzili astme obecnie jest na wziewach pulmicort 2*125 i milucante4mg doraźnie berodula. nie jest alergikiem przynajmniej z badania krwi tak wyszlo i z moich obserwacji wynika tez nie.po każdym katarze nastepuje kaszel a później duszność proszę napisac czy oin z tego wyrośnie czy do kona zycia będzie miał problemy z dusznościami? leki jakby niepamagaly

Trzeba zrobić badania diagnostyczne np rtg płuc lub 32 rzędowe CT 0łuc badania odporności komórkowej przeciwciał i co roku testy skórne i badania ige swoiste . Może wtedy uda się uchwycić przyczynę zapaleń oskrzeli.