Badania hormonalne i pęcherzykowata budowa jajników

Witam, jestem 26-letnią kobietą. Czy moje wyniki badań hormonalnych (zrobionych w 22dc) są prawidłowe: Estradiol 216,6; FSH 3,4; LH 11,6; Testosteron 0,69; TSH 3 gen. 3,660. Od jakiegoś czasu przybrałam na wadze ok. 7 kg, choć wcześniej zawsze miałam problemy z niedowagą, zaczęły mi też bardzo wypadać włosy. Dodam, że zdiagnozowano u mnie pęcherzykowatą budowę jajników, ale mam bardzo regularne 30-dniowe cykle. Czy takie wyniki mogą sygnalizować PCOS i problemy z zajściem w ciążę?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm nie mozna sie wypowiedziec, norm danego laboratorium, co do coś nie ma obecnie danych aby moc rozpoznać ta chorobę.