Badania przepukliny pachwinowej

czy przepuklina pachwinowa wykryta w wieku dwoch lat i nie zoperowana do 20 roku zycia moze zniknac ? sa objawy bolu w tym miejscu lecz dwoch chirurgow stwierdzilo ze prawdopodobnie jej nie ma poniewaz nic nie czuja. bole nastaly przy gwaltownym krzyku.

Jeśli chirurdzy, którzy Panią badali nie wyczuwają przepukliny to na pewno takowej nie ma. Taka przepuklina czasami rzeczywiście może zniknąć w trakcie dojrzewania organizmu, wzmacniania się tkanek przez ich rozwój z okresu dziecięcego w dorosły. Być może ból ma jakieś całkiem inne podłoże np. neuralgiczne na skutek podrażnienia nerwów obwodowych.