Jak długo będzie sączyć się ta rana?

Dzień dobry. Jestem po nacięciu krwiaka na udzie. Miałam od soboty do środy sączki gumowe. Od środy mam tylko opatrunek. Rana nie jest zaszyta. Jak długo jeszcze może sączyć się z krwiaka krew wydzielina. Rana wygląda dobrze nie jest czerwona. nie ma goraczki
KOBIETA, 31 LAT 3 tygodnie temu

Takie pytanie musi Pani zadać lekarzowi, który nadzoruje przebieg gojenia. Na podstawie opisu trudno domniemywać, czy wyciek to jedynie pozostałość upłynnionego krwiaka, aktywne krwawienie czy też wysięk surowiczy.