Badanie moczu i ciemna barwa moczu

Badanie moczu: Odczyn 5pH Ciężar właść. 1.030g/ml Białko 0.3g/l Leukocyty 25leu/ul Erytrocyty 250ery/ul Reszta w normie. Nigdy nie przechodziłem chorób dróg moczowych, nerek itp. Sam zauważyłem ciemnożółtą barwę parę tygodni przed badaniem (na badaniu barwa też jest wyszczególniona jako ciemnożółta). Nie męczą mnie żadne dolegliwości ani bóle przy oddawaniu moczu, ani w żadnej części układu moczowego. Mężczyzna, wiek 21. Czy powinienem się martwić wynikami?
Magdalena Mroczek

Z tymi wynikami należy zgłosić się do lekarza rodzinnego, który zleci dodatkowe badania.