Ból brzucha i wymioty po wysiłku

Witam Córka lat 9 od penwego czasu narzeka na ból brzucha po wysiłku np. po lekcji wf, basenie. Dzisiaj nastąpiły wymioty zaraz po ćwiczeniach. Ból jest w okolicy prawego boku. Byłyśmy już u lekarza, robione było USG, które nic nie wykazało. Podstawowe badania w porządku. Jaka może być przyczyna??? Ból nie trwa cały czas, pojawia się co jakis czas. Gdzie powinniśmy sie udac z córką , co moze być powodem tych dziwnych bóli brzucha. Pozdrawiam Agnieszka

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest wdrożenie diagnostyki gastrologicznej. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty gastroenterologa dziecięcego.