Ból i podskórne pieczenie po operacji tarczycy

witam jestem po operacji tarczycy(usunięciu całej z guzami łagodnymi grupa 2) 6 miesięcy ,wynik tsh 0,11 hemoglobina11,5 hematokryt 35,mch 26,czasami odczuwam duży ból, pieczenie,pod skórą i nie jest to wina blizny bo ona wogule mi nie dokucza,dlaczego tak jest mój chirurg twierdzi ze tak nie powinno być,ale co dalej to już nie powiedział martwie się prosze o pomoc gdyż są takie momenty że ból jest silny i niespodziewanie łapie poza tym nie mogę odzyskać głosu fonii mówię szeptem proszę o pomoc

Spodziewa się Pani , że ja wyleczę przez internet??? Chyba żart!!! Operator musi poprowadzić Pani leczenie do końca!!! zż