Ból odsłoniętej żołędzi po operacji stulejki

Witam, mam 20 lat, zawsze miałem problem z odsłonięciem napletka, aż w końcu postanowiłem coś z tym zrobić, byłem u urologa na początku okazało się że to stulejka jednak w dniu zabiegu że to tylko wędzidełko, wszystko przebiegło zgodnie z planem wszystko się zagoiło lecz teraz po odsłonięciu napletka bardzo boli mnie żołądź przy dotyku, jak temu zaradzić?

Na pewno w tej sprawie trzeba ponownie udać się na kontrolę do urologa. Być może doszło do zawężenia ujścia napletka i przy jego ściąganiu uciska pierścień napletka na żołądź co wywołuje ból. Może też żołądź objęty jest jakimś stanem zapalnym. Trudno mi określić konkretnie bez bezpośredniego badania.