Ból stawów, wypadanie włosów, czerwone plamy i utrata wagi u 35-latki

Trafiłam do szpitala w końcu w lipcu 2013 Morfologia ok,anty ccp >500,rf 14,ob-3,crp w normie,,borelioza uj. p.przeciwjądrowe dodatnie 1:320 typ hom. i ziarnisty, nie wykryto żadnych specyficznych p,odwapnienia okołostawowe palców rąk. teraz nie spełniam kryteriów rzs. wypadają włosy, i pojawiają się czerwone plamy, schudłam 5kg,mam dodatni wywiad w kierunku rzs, stawy bolą mnie torchę,nie biorę już sulfasalazyny ani przeciw.zapalnych(brałam 9 m).mam 35 lat,jestem kobietą, co mi jest?

Obecnie spotykane są coraz częściej tzw kolagenozy mieszane. Powinna Pani zgłosić się do wysokospecjalistycznego ośrodka reumatologicznego, na pewno wymaga Pani pogłębionej diagnostyki.