Jak w tej sytuacji dopasować dietę?

Mam problemy z pamięcią i skupieniem oraz depresje i brakiem emocji .Niedawno ograniczyłem spożycie cukrów bo jadłem ich sporo i zwiększyłem spożycie wody zamiast coli oraz wróciłem jeździć na rowerze.Moje pytanie co dodać do swoje diety aby mój stan poprawić czy lepiej iść do dietyka aby on ustalił mi dietę?Co mogę zrobić jeszcze oprócz diety?Czy warto też suplementowac bakope na pamięć ale nie wiem w jakiej formie i dawcę,czy nie będzie ona kolidowała z moim lekami na depresje(velaxin er)?
MĘŻCZYZNA, 28 LAT 2 tygodnie temu

Dzień dobry,

Warto wybrać się do dietetyka w celu dobraniu odpowiedniej diety. Proszę również wykonać podstawę badania krwi (morfologię krwi,

lipidogram,

glikemię,

badanie poziomu TSH,

OB i CRP,

próby wątrobowe,

koagulogram.) oraz proszę zacząć stosować probiotyki (https://www.google.com/amp/s/portal.abczdrowie.pl/probiotyki%3famp=1).

Proszę Więcej czasu spędzać na świeżym powietrzu. Warto ograniczyć czas spędzamy przed telewizorem i telefonem. Światło niebieskie emitowane przez te urządzenia wpływa negatywnie na zdrowie.

Jeśli będzie miał Pan więcej pytań,to zapraszam na mojego Instagrama:

https://www.instagram.com/abczdrowie_polozna?igsh=eHIxOHNjOGc3aGd3

Pozdrawiam

Położna

Martyna Dudzińska