Ból szóstego zęba od trzech dni

Witam! Mojego męża od trzech dni boli ząb. Był juz z piątka i siódemka o gory. Pani znalazła dziury, przeleczyla kanalowo, ale okazuje sie, ze boli szóstka. Zrobił rtg, rzekomo nie ma przyczyny do wyrwania, dostał Clindamacyne, ibuprofen, ale po trzech dawkach nic nie pomaga. Co to może być? Nie śpi w nocy z bólu. Dziękuje za odpowiedz. Paulina

Proszę dać szanse lekarzowi albo w przypadku utraty zaufania udać się do innego , sam nie przestanie boleć