Bóle ręki po usuwaniu szwów

Więc udałam się do przychodni rodzinnej, i pani pielęgniarka wyjęła mi resztę szwów. Minęło 8 miesięcy, ręka dalej mnie pobolewa, nie mogę unieść w niej zgrzewki wody, w dodatku 3 dni temu zauważyłam że znów pokazała mi się w bliźnie jakaś nitka, i zaczyna mi ona pokrywać się skórą, a to miejsce coraz bardziej mnie boli. Nadmieniam iż jest to od wewnętrznej strony ramienia. Byłabym wdzięczna za poradę, co mam w tym przypadku zrobić. Dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam

Witam. Nic z Pani pytania nie wynika. Nie wiem z jakiego powodu była Pani operowana. Proszę zgłosić się do lekarza operującego. Widoczny szew należy usunąć. Pozdrawiam.