Bóle stawów podczas dotyku

Bolą mnie stawy przy dotyku i się czerwienią, po naciśnieciu na staw boli cała noga lub ręka. Morfologia wyszła wzorowo, tak samo OB na poziomie 2. O czym to może świadczyć, dodam, że mam typowe objawy Hashimoto, ale nie badałem przeciwciał, bo usg i hormony są w normie, po przeliczeniu FT3 jest na poziomie 85% a ft4 35%, sugeruje to problem z tarczycą, myślałem tez o chlamydii lub boleriozie, bo bardzo źle reaguje na ciepło leczę sięnawet na nerwice .

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję udać się do reumatologa, który oceni zmiany w stawach.Chorobę Haschimoto możemy rozpoznać na podstawie badań laboratoryjnych TSH, anty TPO, FT3, FT4.
Pozdrawiam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY i zrobienie odpowiednich badan medycznych.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza