Bóle w okolicy żeber z lewej strony, na łuku żeber, na wysokości trzustki
Witam, boli mnie w okolicy żeber z lewej strony, na łuku żeber, na wysokości trzustki, bolą mnie też na tej wysokości plecy. Zrobiłam badania krwi, enzymy wątrobowe i trzustkowe są w normie, USG jamy brzusznej też nic nie wykazało, wszystko w normie. Oprócz tych bólów nie mam innych objawów, brak nudności, brak wymiotów. Czy to może być trzustka, bardzo się boję?

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Badania krwi - glukoza
Badanie glukozy we krwi jest bardzo ważne. Glukoza jest węglowodanem należącym do cukrów prostych i podstawowym związkiem energetycznym w naszym organizmie. Jej niedobór i nadmiar są szkodliwe dla naszego zdrowia. Sprawdź czy twoje wyniki są prawidłowe.
Witam, Wykonane przez Panią badania z zasady wykluczają problem którego się Pani obawia. Z doświadczenia wiem, że często tego typu dolegliwości bólowe są związane z problemami z kręgosłupem, które są o wiele częstsze niż choroby trzustki. Proponuję wykonać Rezonans Magnetyczny kręgosłupa piersiowego i skonsultować się z lekarzem rehabilitantem lub neurologiem.