Bóle zęba podczas nagryzania

Dzień dobry Od jakiegos czasu pobolewa mnie ząb (?) na górze. Lekarz przeleczył 7, 6 i wyrwał 8. Nadal pobolewa. Nie boli przy nagryzaniu.Jest to samoistny ból,chwilowy. Pojawia się raz częściej, raz rzadziej.Czasami co minutę, dwie. Czasami nie odczuwam go przez cały dzień.Promieniuje do skroni, policzka, ucha. Co to jest?Lekarz twierdzi, że nie powinno boleć bo wszystko jest w porządku.Zdjęcia oczywiście były robione. Pantogram równiez. prosze o pomoc bo bardzo mnie to męczy.

Trudno określić co może być przyczyną bólu, ząb został przeleczony kanałowo? Czy zaplombowany? Nie wskazała Pani jak. Jeżeli ząb był leczony kanałowo i leczenie jest ZAKOŃCZONE to z ząb nie powinien boleć, może boleć dziąsło. Kiedy zęby były leczone? . Jeżeli bóle nie ustąpią zapraszam do mojej kliniki na bezpłatny przegląd jamy ustnej - sprawdzę co może być przyczyną bólu zębów.