Brązowe plamki na zielonej tęczówce

Witam , Mam brązowe plamki na zielonym (tęczówce) oku dokładnie trzy takie dość spore , mam je od urodzenia . Nie przeszkadzaja mi w widzenie kompletnie ich nie widze , ale bardziej chodzi mi tu o wygląd estetyczny , chiałbym się dowiedziec czy istnieje jakas opcja usunięcia ich np kroplami itp i jakby to wyglądało ? Nie chodzi mi tu o odpowiedź , proszę się wybrać do okulisty , tylko jestem ciekawe czy jest opcja usunięcia kroplami itp . Pozdrawiam

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Jeśli jest to znamię barwnikowe to nie można tego usunąć żadnymi lekami.