Co jest powodem bólu podbrzusza i jak interpretować wynik USG wątroby?

Ból w prawym podżebrzu od 3 miesięcy.Wyniki krwi 02.10.2017 alat37.8 aspat 26.2 bilubrina 1.13 .USG watrby zmiana ok sr 11 mm . 08.10.2017 badania w szpitalu na oddziale wewnetrzynym tk jamy brzusznej wątroba niepow. bez wzm.kontr.i conajmniej dwie fazy ze wzm. kontr.widoczna zmiana hypodedensyjna śr 9 mm torbiel lub naczyniak .reszta ok. Kości bez zmian o charakterze meta.Wyniki krwi i moczu plt 240 ldh 179 iga 246 crp 1.0 alt 38 ast 20 alp 50 amyl 48 mamyl 249 ggtp 37 hbs uje mny, ahbs<2.0 ahavm ujemny ahcv niereaktywny afp 2.2 psa 1.51 tsh 1.596 mocz glu ujemny pro ujemny ket ujemny bil ujemny i wiecej wyników krwi moczu i kału ok .Pani prowadząca mnie na oddziale wewnętrznym przy końcowym badaniu w szpitalu powiedziała że po konsultacją z panią radiolog wykonującą tomografię komputerową że to nie może być ból od wątroby bo wszystko jest ok a zmiana naczyniak lub torbiel jest zbyt mała by mogła powodować ból.Mineły 2 prawie dwa miesiące a mnie nadal boli. Mam wizytę u gastreonloga dopiero na 8.02 .2018.Nie wiem co robić czekać czy iść gdzies prywatnie

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze wskazana jest wizyta u lekarza gastroenterologa wcześniej