Co jest powodem rozdrażnienia, wypadania włosów i suchej skóry?

Witam od dłuższego czasu nie czuję sie najlepiej, jestem rozdrażniona, wypadaja mi włosy, mam bardzo suchą skórę szczególnie na łokciach kolanach oraz buzi, mimo iż od 5 miesięcy odżywiam się zdrowo 5razy dziennie pije tylko wodę niegazowana, cwicze 5 razy w tygodniu średnio 45minut dziennie nie mogę schudnąć waga stoi w miejsu a nawet minimalnie idzie w górę. Wskaźnik BMI 26, wiek 27lat moje dzisiejsze wyniki FT3 3,67 norma 2,30-4,20 FT4 1,55 norma 0,89-1,76 TSH 0,625 norma 0,550-4,780 ATG <25 norma <60 ATPO <37 norma <60 Proszę mi napisać co może byc przyczyną takiego stanu, do jakiego lekarza ewentualnie się wybrar, jakie badania wykonać. Pozdrawiam

Witam serdecznie,
proszę wykonać jeszcze badania na cukier zarówno na czczo jak i po obciążeniu glukozą(po 1h i po 2h) oraz badania hormonalne typu progesteron, estradiol, LH, FSH.

Pozdrawiam
Joanna Wasiluk
Dietetyk