Co może być przyczyną bólu stopy?
HDL 39,1; LDL 124,3; Cholesterol 181; Triglicerydy 88 ; Glukoza we krwi 95,7; kwas moczowy 7,7;TSH (III generacja) 0,69; FT 4 (wolna tyroksyna) 1,13; FT 3 - 3,50; PSA - 1,85. Jestem po udanej operacji tętniaka aorty brzusznej w 2011r. Od maja boli mnie prawa stopa z lekkim obrzękiem. Badanie usg dopler stwierdził prawidłowy przepływ krwi do kończyn i nie stwierdził niepokojących zjawisk na wysokości protezy. Co może być przyczyną bólu stopy.

MĘŻCZYZNA, 57 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Dolegliwości bólowe prawej stopy wymagają diagnostyki obrazowej. Sugeruję zatem konsultację ze specjalistą ortopedą.