Co może oznaczać ból w lewym boku i wymioty?

Dziś dobry mieszkam w belgi dostałam bardzo mocnego ataku w lewym boku zaczęło mnie bardzo boleć to był szok barki mocny bul zaczęłam wymiotować i szybko pojechałam z mężem do szpitala tam dali kroplowke i na ból zastrzyki które mi nic nie pomagały i pojechaliśmy na przeswietlenie okazało się że mam kolo jajników kamyczek małe i zatrzymali mnie w szpitalu na 2 dni wczoraj wyszłam lekarz mówił mi że to moze atak powrócić . Od wczoraj mnie to miejsce cmi i jakoś nie mogę jec kręci mi sięrobic

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko się wypowiedzieć proponuje udac się do lekarza pierwszego kontaktu przyczyn może być wiele