Co może oznaczać guzek w piersi u 24-latki?

Witam Chciałam zapytać, ponieważ od jakiegoś czasu zauważyłam, a raczej wyczuwam po lewej stronie kawałek za piersią takiego guzka, wypukłość wielkości koło 2,3cm. Sprawdzałam z prawej strony i tam nie mam czegoś takiego. Co to może być?

jak Pani sama wspomniała jest to guzek, bez dokładniejszych badań nie da się stwierdzić czym on jest