Co może oznaczać krwiak po operacji przepukliny pępkowej?

Witam. Dwa dni temu miałam operacje przepukliny pępkowej i kresy białej. Nad pępkiem pojawił się bolesny, dość duży krwiak wielkości około połowy mandarynki, czy jest to normalne i się wchłonie czy lepiej udać się do lekarza? Dodam, że prócz tego czuje się bardzo dobrze, samo miejsce operacji praktycznie nie boli. Z góry dziękuję za odpowiedz.

Trzeba w tej sprawie pilnie udać się na kontrolę do Poradni Chirurgicznej. Możliwe, że będzie potrzeba interwencja chirurgiczna polegająca na opróżnieniu krwiaka (np. przez nakłucie i odessanie zawartości).