Co może powodować ból na prawym boku nad jajnikami?

Witam. Od około 2 tygodni doskwiera mi ból w prawym boku, jakby nad jajnikiem. Wiem, że nie jest to ból związany z miesiączką. Boli codziennie, w różnych odstępach czasu. Mam 24 lata, 171 cm wzrostu, waga 51

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to być zapalenie przydatków, wyrostka robaczkowego, kolka jelitowa. Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego i badanie lekarskie.
Pozdrawiam