Co oznacza długie utrzymywanie się gorączki?

Witam , Od 3 tygodni mam gorączkę wcześniej była to goraćzka w dzien i mocne poty 38.2 do 38,5 dostałem na to antybiotyk Kabax niby na zatoki itp bo wczesniej rowniez mialem katar ale zszedł. biore 7 dzien antybiotyk mam brac do 10dni lekarz powiedzial a goraczka wieczorna 37,4 wciaz jest tylko wieczorem a stawy lub miesnie nie wiem jak to nazwac rowniez sa tak jakby przed goraczka bole. Jestem strasznie slaby wyniki wszystkie z krwi i moczu ok co to moze byc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć