Co oznacza gorączka i wzdęty brzuch?

Witam wszystko zaczęło się tydzień temu słabo nudności wymioty gorączka trwa to już tydzień a lekarz nie wie co mi jest robiłam badanie krwi i moczu podstawowe w normie w ciąży nie jestem a wzdęty mam brzuch jak bym była w ciąży co to może być albo jaki e badanie zrobić prywatnie bo na kasę chorych nie ma szans

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie