Co oznacza guz obecny w piersi?

Witam serdecznie mam 25lat jestem po zabiegu mamotomicznym ponieważ wykryto u mnie guza, który , odbył sie w grudniu 2017 roku , w opisie lekarskim jest napisanie " nowotwór o nieokreslonym charakterze " nie mam pojęcia cóż to oznacz ... Ale dążąc do mojgo celu zapytanie , to zrobił mi sie drugi taki guz w tej samej piersi bliżej węzłów chłonnych , sa dni że pobolewa. Prosze o pomoc Pozdrawaim

Powinna Pani zgłosić się do Poradni Chorób Piersi lub wcześniej wykonać badanie USG piersi. Być może wskazana będzie konsultacja onkologa a może tylko obserwacja zmian,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel