Co oznacza palenie stopy po usunięciu naczyniaka?

Witam Dwa tygodnie temu mialam zabieg usuniecia naczyniaka jamistego srodstopia od strony podeszwowej stopy, ortopeda wyciag guz, zalozyl trzy szwy, przepisal zastrzyki przeciwzakrzepowe oraz leki przecizapalne/przeciwbolowe. Po 13 dniach szwy zostaly sciagniete, lekarz zalecil po woli stawiac stope na ziemi w miare postepujacych mozliwosci. Po pierwszym dniu delikatnego stawiania jedynie piety na podlodze wspomagajac sie nadal kulami stopa bardziej opuchla i pojawilo sie uczucie napiecia palenia calej stopy... czy jest to naturalne? Co moge zrobic azeby opuchlizna calkiem zeszla i nie nasilala sie? Jak dlugo moze trwac taki stan? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po wstępnej ocenie będzie mocna coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie