Co oznaczają potężne pęcherze głównie na środkowej części stopy?

Mój brat o prawie miesiąca męczy się z potężnymi pęcherzami głównie na środkowej części stopy, między palcami stopy, na dłoniach, które oprócz tego są bardzo zaczerwieniony, dalej pęcherz przylegają się na ręce aż do łokci i nogi aż do kolan. Dodam, że był na badaniach wyniki ma dobre oprócz cukru w moczu, który lekarze zbagatelizowali. Mój brat od 5 lat choruje na jelito grube, miał zrobioną stomie. Choroba skóry zaczęła się od suchej, łuszczącej się skóry, brązowiejących paznokci u rąk,później jeden z lekarzy stwierdził świerzb. Teraz on jest wykluczony. Ale nikt nie wie co mu jest. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u dermatologa i dalsza diagnostyka. a to jest jeden duży pęcherz w danej okolicy czy kilka drobnych?