Co oznaczają problemy z pamięcią u osoby po dializach?

WITAM!MĄŻ JEST DIALIZOWANY OD PRAWIE ROKU ,MA .26.08 MIAŁ OPERACJĘ JEDNEJ NERKI,ZOSTAŁA MU DRUGA ,KTÓRA FUNKCJONUJE W 6%JEST WPISANY NA LISTĘ DO PRZESZCZEPU,ALE MAM INNY PROBLEM OTÓŻ MĄŻ NAGLE PO POWROCIE Z DIALIZ WYŁĄCZYŁ SIĘ PO CZYM ZAPYTAŁ GDZIE JEST,CO ROBIMY,DLACZEGO JESTEŚMY W DANYM MIEJSCU BO ON NIC NIE PAMIĘTA,PIERWSZY RAZ MU SIĘ TO ZDARZYŁO CZY TO JEST JAKIŚ SKUTEK UBOCZNY DIALIZ?

Tak mogą się objawiać zaburzenia elektrolitowe u pacjentów albo np za duże stężenie amoniaku we krwi. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany (72h) okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.