Co oznaczają wzdęcia i bóle brzucha u 46-latki?

Dzień dobry od kilku miesięcy a nawet 3 lat zmagam sie z bólem brzucha wzdęcia piękący ból w okolicy pępka ból pod mostkiem tak jakby źołądek przed tymi bólami mam straszne dreszcze jak na grypę a później poty do tego straszne burczenie i przelewanie. Gorączka nie występuje. Zrobiłam badanie ogólne moczu amylazę w moczu z krwi ob amylaza lipaza crp birubina i wszytko ok w normie. Jestem juź u kresu wytrzymałości kaźdy wieczór i dzień w bólu. Proszę o wskazówki co to moźe być i jakie badania.

Lek. Paweł Szadkowski

Proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu zebrania dokładnego wywiadu, przeprowadzenia pełnego badania fizykalnego i pogłębienia diagnostyki. W pierwszej kolejności może być potrzebne wykonanie gastroskopii, EKG, czy badania w kierunku celiakii.