Co znaczą moje wyniki i obecność Helicobacter pylori?

Mam podwyższony wynik do(8,4),podwyższone mchc(22,6), obniżone neut(42,2%), podwyższony cholesterol LDL(3,62) oraz dodatni wynik na helikobakter.Mam od dwóch miesięcy wysypkę wokół ust i oczu.Gdzie mam się udać i co robić?

Lek. Paweł Szadkowski

Konieczna jest analiza pełnych wyników, dokładne badanie fizykalne i ocena pani stanu klinicznego podczas wizyty. Może pani w pierwszej kolejności skonsultować się ze swoim lekarzem prowadzącym, lekarzem pierwszego kontaktu i/lub dermatologiem.