Co znaczy ten ból po ukruszeniu zęba?

Parę godzin temu ukruszyłem lewą dwójkę w skutek urazy mechanicznego i do tej pory odczuwam ból, co powinienem zrobić?

Najlepiej zgłosić się jak najszybciej do stomatologa. Możliwe, że uszkodzenie jest na tyle duże, że konieczne jest zabezpieczenie zęba by nie występowały dolegliwości bólowe. Bez tego zabezpieczenia stan zapalny może się dalej rozwijać. Obecnie wiele gabinetów już przyjmuje pacjentów, można je zlokalizować np. na stronie pts.net.pl/gabinety/ lub na stronach NFZ. Pozdrawiam