Co zrobić po usunięciu implantu kości?

Po usunięciu krótkiego implanta ,który ma dużą szerokość (średnicę 6mm) pozostaje dziura w kości? Czy przeprowadza się jakieś dodatkowe zabiegi by ją czymś wypełnić czy też kość pozostawia się do samodzielnej regeneracji?

Tak niewielki ubytek kostny powinien wypełnić się samoistnie i raczej podatkowych zabiegów w tym zakresie nie wykonuje się. W razie wątpliwości proszę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z ortopedą.