Co zrobić w przypadku bezsenności u 90-latka?

Dzień dobry, wraz z wujkiem (90 lat) szukamy odpowiedzi na jego problem: bezsenność. Wujek jest w stanie spać jedynie 2-3 godziny na dobę, bo w pewnym momencie ma przerażający sen, po którym budzi się przestraszony, z bardzo wysokim tętnem. Problem jest o tyle poważny, że wujek ma rozrusznik w sercu i nadciśnienie, boimy się, że w pewnym momencie takie przestraszenie może mu bardzo zaszkodzić. A i tak krótki wypoczynek go mocno osłabia. Jak możemy mu pomóc?

Dzień Dobry Pani/Panu,

Dziękuję za kontakt :)

Widziałabym celowość osobistej konsultacji, w Poradni Leczenia Zaburzeń Snu.

Serdeczności oraz pomyślności życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605