Czy chory na raka przyjmujący morfinę i wykazujący ogólny brak zainteresowania otoczeniem słyszy?

Czy chory na raka przyjmujący morfinę i wykazujących ogólny brak zainteresowania otoczeniem słyszy ?

Milena Lubowicz

Niestety podaje Pani zbyt mało informacji żeby odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie. Jeżeli jest przytomny, to prawdopodobnie słyszy.
Pozdrawiam