Czy dawka leków Thyrozol 10mg raz dziennie jest odpowiednia dla osoby z objawami nowotworu?

Dzień dobry, dwa lata temu stwierdzono u mnie nadczynność tarczycy. Po ok. 6 m-ch leczenia wyniki były w normie i tak przez ponad rok. Leki mogłam odstawić. Od kilku tygodni objawy znowu wskazują na nawrót. Wyniki z przed 3 dni: TSH - 0,005, FT3 - 19,46, FT4 - 3,46. Lekarz wczoraj przepisał Thyrozol 10mg 1x dziennie i Propranolol też 1 x dziennie. I teraz pytanie: czy dawka leków jest odpowiednia? Poprzednio (inny lekarz) przy trochę lepszych wynikach miałam Thyrozol 20 mg...
Lek. Katarzyna Szymczak

Dawka dobra, teraz dostała pani dwa leki , w razie potrzeby będzie można zwiększyć.
Pozdrawiam