Czy endokrynolog leczy zaburzenia hormonalne u 25-latka?

Szanowni Państwo, Ostatnio byłem u lekarza rodzinnego z racji zrobienia sobie okresowych badań i zwrócenia uwagi na to że mój problem "klatki piersiowej" (nabrzmiałe sutki) pomimo wieku 25 lat nadal istnieje. Pani Doktor zleciła mi badania krwi moczu oraz tsh. Dziś odebrałem wyniki i niestety wiele wyników jest przekroczonych link : link: http://imgur.com/a/uZiy9 Do jakiego lekarza specjalisty się zgłosić (Endokrynolog?). Pozdrawiam Arkadiusz

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosi się do lekarza zlecającego powyższe badania aby zlecić Ew dodatkowe badania i odpowiednie konsultacj e