Czy jest jakaś szansa, żeby babcia widziała lepiej?

Witam, moja 82-letnia babcia od dłuższego czasu ma problem ze wzrokiem , co jest normalne w tym wieku. Miała 2 operacje na Jaskrę, oraz zaćmę. Lekarze powiedzieli, że ma zniszczoną siatkówke. Czy jest jakakolwiek szansa na to żeby widziała chociaż minimalnie lepiej?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Współczesna medycyna nie zna sposobów na stymulację regeneracji siatkówki.