Czy jest możliwość, że arytmia została spowodowana stresem?

Witam, mam 24 lata, lekarz zdiagnozował u mnie arytmię serca. Zostałam wysłana na badania - bardzo proszę o interpretację wyników, muszę czekać kilka dni na wizytę i zżera mnie stres. TSH 1,47; fT4 1,59; fT3 4,13; antyTPO 8; antyTG 25,15; sód 139; potas 4,44; wapń całkowity 2,46. Nikt w mojej rodzinie nie jest chory na serce, zdarzył się jednak przypadek niedoczynności tarczycy. Czy jest możliwość, że arytmia została spowodowana stresem? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

stres może powodować różne problemy. także z sercem. Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proponuje udać się do lekarza zlecającego powyższe badania.