Czy mam alergię na te produkty?

Witam, miałam robione teksty z krwi na panel pokarmowy i wyniki wskazują na brak reakcji alergicznej,jednak po zjedzeniu orzechów laskowych, włoskich, ziemnych i migdałów występuje reakcja alergiczna w postaci swędzących bąbli i drętwienie ust. Po odstawieniu tych wszystkich produktów brak jakiejkolwiek reakcji alergicznej.   Orzech ziemny 0,35. kU/1 orzech włoski 0,35 kU/1 Orzech laskowy 0,35 kU/1 Migdaly 0,35 kU/1

Niestety tzw. "testy alergiczne" często dają wyniki fałszywie ujemne. Na własnej skórze odczuwa Pani, które produkty wywołują niepożądane efekty. Należy wykluczyć je z jadłospisu.